تماس با شرکت :

43489111 – 021

تماس با واحد فروش :

43489137 – 021

تماس با واحد پشتیبانی :

43489148 – 021

43489149 – 021

ساعات کاری شرکت :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 17:00

پنج شنبه از ساعت 9:00 الی 13:00

آدرس :

خیابان بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی،نبش خیابان سام، پلاک 7

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

ما را دنبال کنید :
 

تجهیزات مصرفی

سامانه سام سیروان > تجهیزات مصرفی
a

لیبل ، ریبون ، رول حرارتی ، برچسب ، تگ

 1. برچسب کاغذی ( Paper Label )
 2. برچسب متال ( Metal Label )
 3. برچسب پی وی سی ( Pvc Label )
 4. برچسب بی رنگ و شفاف (Transparent Label)
 5. برچسب سکوریتی (Security Label )
 6. برچسب اموال (Asset Label)
 7. برچسب پشت متال (Back Metal Label )
 8. برچسب وُید  (Void Label )
 9. برچسب حرارتی  (Thermal Label) 
 10. تگ لیبل (برچسب امنیتی) (Tag Label)
 11. لیبل تایوک (Tywac Label)
 12. رول پارچه ای (Fabric Roll )

  انواع لیبل ها و موارد مصرف آنها

 برچسب کاغذی ( Paper Label )برچسب کاغذی Paper Label

برچسب های کاغذی انواع مختلفی دارند از قبیل (گلاسه ، نیمه گلاسه ، مات.. ) و از نظر رنگ هم تنوع بسیار دارند (آبی ، بنفش ، قرمز و … ) در حقیقت برچسبهای کاغذی را می‌توان به هر رنگی در آورد. این برچسبها از نظر مارک هم متنوع هستند ( فنلاند، جک و فاسون آلمان، رول کاور ایتالیا و.. ) و و از نظر خاصیت چسبندگی دارای انواع پرچسب و معمولی میباشند، عمده مصارف این برچسبها در صنعت نساجی می‌باشد که از این برچسبها بر روی محصولات خود جهت ردیابی محصول استفاده می‌کنند. البته برچسبهای کاغذی در صنایع دیگری به خصوص بر روی بسته بندیهای کالاها کاربرد زیادی دارند، از ویژگیهای این نوع برچسب می توان به ارزان بودن، براق بودن و داشتن سطحی صاف، چسبدار و مقاوم بودن و جنس اکریلیک پشت آن اشاره نمود. این نوع برچسبها در محیطهای تمیز و خشک و برای کاربردهای کوتاه مدت طراحی شده‌اند.

 

برچسب متال ( Metal Label )برچسب متال Metal Label

اینگونه برچسب ها از نوعی آلیاژ فلز ساخته شده است، و مقاوت زیادی از نظر کشیدگی دارند و در عین در دمای بین منهای ۴۰ درجه سانتیگراد و مثبت ۲۲۰ درجه سانتیگراد تمام خواص خود از جمله چسبندگی را حفظ می کند، همچنین ضد خش بوده و در صورتیکه برای چاپ از ریبون خاص خود استفاده شود کیفیت چاپ روی آن عالی خواهد شد و در مقابل حرارت و شوینده های قوی مقاوم می باشند، بیشترین مصرف این لیبل ها در بخش لوازم خانگی و در بخش تولید لوازم خودرو و الکترو موتورها می باشد، درحقیقت همان شناسه محصولاتشان میباشد، برچسب های متال دارای رنگ نقره ای میباشند و برای چاپ بر روی آنها باید از ریبون رزین استفاده کرد.

برچسب پی وی سی ( Pvc Label )برچسب پی وی سی PVC Label

برچسب های پی وی سی حالت پلاستیکی داشته و تا ۸۰ درجه سانتیگراد حرارت را تحمل می کنند و دارای مقاومت از نظر کشیدگی میباشند اینگونه لیبل ها در مقابل عوامل محیطی از قبیل باد و باران و گرمای آفتاب مقاوم هستند که در بخشهای لوازم خودرو و لوازم خانگی و داروسازی استفاده زیادی دارند و دارای انواع مات و براق میباشد.

برچسب بی رنگ و شفاف (Transparent Label)برچسب بی رنگ شفاف Transparent Label

اینگونه برچسب ها بیشترین مصرف را در بخش خودرو دارند و اصولا روی شیشه خودرو استفاده میشوند، البته در شرکتهای ساخت شیشه و یا روی کارت ضمانت محصولات الکترونیکی هم استفاده دارد، این برچسب ها بی رنگ بوده و از هر دو طرف، نوشته های روی آن مشخص می باشد.

برچسب سکوریتی (Security Label )برچسب سکوریتی Security Label

این گونه برچسب ها در بحثهای امنیتی و گارانتی محصولات استفاده می شوند و معروف به برچسب گچی بوده و بعد از چسباندن به محصول به هیچ طریقی قابل کندن نیستند و در صورت سعی به کندن این نوع لیبل خرد می شوند که بیشتر برای گارانتی محصولات الکترونیکی استفاده میشوند همچنین میتوان بجای برچسب اموال هم استفاده کرد.

برچسب اموال (Asset Label)برچسب اموال Asset Label

اینگونه برچسب ها همانطور که از اسمش پیداست برای اموال سازمان و شرکتهای بزرگ استفاده می شود و همچنین همان بحث امنیتی برچسبهای سکوریتی را دارا میباشد ولی از نظر نوع جنس بسیار ضخیمتر از دیگر لیبلها می باشد.

برچسب پشت متال (Back Metal Label )برچسب متال Back Metal Label

اینگونه برچسب ها دارای چسبندگی بسیار بوده و برای موارد خاصی، مورد استفاده قرار میگیرند و آنها را برای چسباندن در سطوح روغنی (جاهایی که آغشته به روغن میشوند) به کار می گیرند.

برچسب وُید  (Void Label )

اینگونه برچسب ها نیز در بحث گارانتی استفاده دارند از نظر کشیدگی مقاومت بالا و حرارتی تا ۸۰ درجه سانتیگراد را تحمل میکنند و در دو نوع شطرنجی و نقره ای میباشد.برچسب وید Void Label

شطرنجی : این نوع هنگامی که به محصول چسبانده میشود زمان جدا شدن، لیبل به صورت شطرنجی جدا شده و قسمتی از لیبل روی محصول باقی میماند و برچسب غیر قابل استفاده ی مجدد میگردد.

نقره ای : این نوع برچسبها وقتی به محصول چسبانده میشوند، زمان جدا شدن، کلمه VOID بصورت انگلیسی روی محصول باقی میماند و لیبل غیر قابل استفاده مجدد میگردد.

برچسب حرارتی  (Thermal Label)برچسب حرارتی Thermal Label

اینگونه برچسب ها بصورت حرارتی بوده و نیازی به ریبون برای چاپ ندارند و بیشتر در بخش پوشاک بکار می روند که در مکانیزه کردن سیستمهای فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

تگ لیبل (برچسب امنیتی) (Tag Label)تک لیبل برچسب امنیتی Tag Label - Security Label

اینگونه برچسب ها دارای مدار مغناطیسی بوده و در فروشگاه و انبارها برای جلوگیری از سرقت و بیرون بردن غیر مجاز کالا استفاده می کنند، البته این امر منوط به نصب سیستم های دزدگیر جلوی درب خروجی انبار یا فروشکاه می باشد.

لیبل تایوک (Tywac Label)لیبل تایوک Tywac Label

اینگونه برچسب ها بیشتر در صنایع خودرو سازی استفاده میشود. و از الیاف پارچه به صورت فشرده ساخته شده است. یکی از استفادههای مهم آن بر روی درخت سیم بوده که دو سر آن را به هم چسبانده و به هیچ وجه از هم جدا نمی شود.

رول پارچه ای (Fabric Roll )رول پارچه ی Fabric Roll

این گونه رولها در بخش پوشاک مصرف میشوند و بدون چسب میباشند.